بیماران ما روند بهبود را به سرعت مشاهده می کنند

hadis


بعلت عوارض بعد از کرونا مراجعه کردیم، بسیار پزشک محترم و شکیبایی هستن، درکمال ارامش به حرفت گوش میدن و کامل توضیح میدن برات علت مشکلت رو، بسیار متخصص و فوق العاده، هرچی بگم کم گفتم..
جعفری


مشکل کروناکه این روزااکثرمردم درگیرش شدن.به نظرمن خانم دکترموسوی اطلاعات بسیاربالایی دراین زمینه دارن‌ وبه جرات میتونم بگم یکی ازبهترین دکترای باحوصله وباتجربه دردرمان گروناهستند.وبنده بادرگیری کرونایی که داشتم خداروشکرخیلی ازمشکلاتم رفع شد.
نيك


به خاطر ادامه درمان كرونا به ايشون مراجعه كردم فوق العاده با حوصله و با دانش روز هستند فقط از برخورد منشيهاشون ناراضي بودم
محسن مردان


آسم خفیف و مشکلات تنفسی ، با تجویز داروهای مناسب و مراجعه طبق دستور ایشان الحمداله کاملا سلامتی حاصل شده و رضایت کامل دارم . .با آرزوی بهترین ها برای ایشان
مجتبی خیابانی


مادر بنده کرونا داشت و بیش از ۵۰درصد ریه درگیر بود. منشی خانم دکتر خیلی با حوصله و مهربان به من چون عجله داشتم راه انداختن. خدا خیرشون بده. خانم دکتر دارو داد و مادر هر روز در حال بهبود هستن. خداروشکر. خیلی با حوصله و با دانش.از خدا میخوام به ایشان عمر طولانی و سلامت عطا بفرمایند. انشالله
حمیدجعفری


بیماری کرونا.بااینکه روزعاشورابودودسترسی به دکترنداشتم وکمی تنگی نفس داشتم واین باعث شده بودکه استرسم زیادبشه یه کامنت به حانم دکتردادم وخانم دکترعزیزدراسرع وقت برام ویس فرستاد.واقعادستشون دردنکنه وخداخیرشون بده.
محمد رضا قیامی


ما ۳ نفر در یک خانواده کرونا داریم.خوشبختانه با کمک ایشان در حال طی مراحل بهبود هستیم. ایشان خیلی صبور و خوش اخلاق و در عین حال با دانش هستند.
آزاده آرام


حساسیت شدید فصلی و خیلی بهترم
محمدی


ناراحتی ریه دارم و تحت نظرم
قناعتی


سلام، مشکل ریه داشتم ،احساس ضعف و خستگی زیاد و تنگی نفس داشتم ،کمی بهتر شدم ،بسیار دکتر خوش اخلاق وباتجربه ای هستند
ساره بیات


این دکتر یکی از بهترین دکتر های ایران هستند بیماری زمینه ای سل بود که بهبود حاصل شد
مریم‌پوراسکندری


۴ نفر خونوادگی مبتلا به کرونا شدیم. ایشون بسیار با حوصله برای هر کدوممون وقت گذاشتن و آزمایشهامونو بررسی کردن و برای اینکه روحیه پدرم که کروناشون حاد بود و نیاز به آمپول رمدیسیور داشتن خراب نشه منو صدا زدن و بهم اطلاع دادن. روند بهبودی داره طی میشه خدا رو شکر و ازشون ممنونیم (: